ETRURIA Art to wyjątkowa, ręcznie wykonana biżuteria z kamieni półszlachetnych łączonych z filcem lub z końskim włosiem, a także medaliony ze zdjęciami i filcowe figurki. Tworzenie biżuterii i filcowanie to przede wszystkim moja ogromna PASJA :) Ważne są dla mnie - oryginalny pomysł oraz szczegółowe wykonanie i wykończenie całości. "Od zawsze" fascynują mnie też: psy rasowe, konie arabskie oraz fotografia, a połączeniem wszystkich tych pasji jest biżuteria wytwarzana ze zdjęć, z sierści zwierzaków oraz filcowane figurki psów i koni :-) 

 

SKLEP ETRURIA Art - ZAPRASZAM !!!

 

 

  Pierwsza propozycja to ręcznie wykonane bransoletki, kolczyki i naszyjniki z kamieni półszlachetnych oraz koralików szklanych, wykończone kryształkami i metalowymi lub srebrnymi elementami. Zawieszki do bransoletek tradycyjne lub - na indywidualne zamówienie - ze zdjęciem pod szklanym "oczkiem". Biżuteria nie zawiera niklu oraz ołowiu, wykonana jest ze stopów metali niealergicznych. Stosowane przeze mnie kamienie to głównie: agat, turkus, jadeit, jaspis, koral, onyks, kryształ górski i inne, mające w większości właściwości lecznicze i magiczną siłę :-)

 

        

*****

 

Kolejną propozycją jest wyjątkowa biżuteria z filcu z dodatkiem kamieni naturalnych, a także elementów z drewna. Filc tradycyjny - owczy - jak i pomysł autorski czyli filcowana sierść psów rasowych :) Biżuteria może powstawać zarówno z sierści psa czy kota jak i innych zwierząt, np. konia lub lamy ... Możliwość wykonania biżuterii z własnego zwierzaka - polecam i zapraszam :) Dodatkiem do biżuterii są elementy z metali antyalergicznych, nie zawierających niklu ani ołowiu, na życzenie również elementy srebrne (próba 925).

 

        

*****

 

Polecam również oryginalne medaliony jak i inną biżuterię stworzoną z użyciem zdjęć - są to różnego rodzaju fotografie i grafiki zamknięte pod szklanymi "oczkami" które powiększają i uwypuklają obrazek oraz pięknie podkreślają jego szczegóły. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny z uwagi na ręczne wykonanie. Istnieje możliwość zamówienia biżuterii z wizerunkiem własnego dziecka czy domowego pupila jak też biżuterii z gotowymi zdjęciami mojego autorstwa przedstawiającymi konie arabskie lub psy rasowe.

 

     

*****

 

Moją wielką pasją jest także filcowanie na sucho - technika bardzo czasochłonna ale dająca ogromną satysfakcję. Efektem tej pracy są figurki psów rasowych, koni i innych zwierzaków ... Zapraszam :-)

     

     

 

*****

Kolor na zdjęciu może się nieco różnić od rzeczywistego (w zależności od oświetlenia i ustawień monitora). Biżuteria nie zawiera niklu oraz ołowiu, wykonana jest ze stopów metali niealergicznych. Zapraszam do sklepów internetowych oraz do składania indywidualnych zamówień. 

ETRURIA ART 

Adrianna Buks-Ziółkowska

ada@etruria.pl

 FACEBOOK

 

SKLEP ETRURIA Art - ZAPRASZAM !!!

Wszystkie zdjęcia użyte do wyrobu biżuterii są mojego autorstwa i posiadam do nich pełne prawa autorskie. Zabrania się kopiowania treści strony oraz zdjęć.

 ******

Zapraszam też do mojego sklepiku w serwisie "Srebrna Agrafka"

 

ETRURIA.PL